#

DOG

DOG czyli Dwuosobowa Orkiestra Gitarowa to niezwykły duet muzyczny, który tworzą: Jacek Sroka-Ritau muzyk o wieloletnim doświadczeniu, zarówno scenicznym, studyjnym jak i kompozytorskim, twórca opatentowanej metody doskonalenia techniki gry na gitarze Hand Star oraz Patryk Chmura uczeń Jacka Sroki-Ritau, niezwykle utalentowany, o ponadprzeciętnych umiejętnościach i dużym obyciu scenicznym.

Panowie współpracują od czterech lat. Owocem tej współpracy jest produkt zjawiskowy, o wielkim potencjale artystycznym, a niemal nieobecny na rodzimej scenie muzycznej - wyjątkowy zbiór aranżacji na dwie gitary akustyczne. Znajdują się tam utwory powszechnie znane, przeboje o imponującym zróżnicowaniu gatunkowym, od klasyki, przez muzykę filmową po rock i pop. Niecodzienna instrumentacja muzyki znanej i lubianej, wysoki poziom artystyczny, kameralna atmosfera, spora dawka poczucia humoru i muzycznej erudycji – wszystko to mają w sobie koncerty DOG.

Niekwestionowaną zaletą Dwuosobowej Orkiestry Gitarowej jest jej mobilność. Duet ze skromnym instrumentarium może wypełnić niemal każdą przestrzeń sceniczną: regularne koncerty w salach koncertowych i plenerach a także w restauracjach, pubach, klubach, na imprezach firmowych i wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych.dog

Artyści

  • Jacek Sroka-Ritau- gitara akustyczna
  • Patryk Chmura- gitara akustyczna

Partnerzy

Fundacja Stonoga
Opera Śląska
od A do Z
Europa Centralna
Radio Piekary
Galeria GIKiS
Biały Kruk
Wpis
IPN
Rodziny Katyńskie
Stare i Nowe restauracja
Sumanda
Huta Łabędy
ZBM
Węglokokos
Tauron
Red-Note
Clooud
Jezus Team
GCE Mennica
GIKiS
gce-szkolenia
CityFun24