#

Media

 • Telewizja

  Telewizja

  wszystkie

  Zachęcamy do obejrzenia wypowiedzi dyrektora naczelnego, dyrektora artystycznego i aktorów Polskiego Teatru Historii na temat spektakli, premier oraz misji teatru, emitowanych w lokalnych stacjach telewizyjnych. Twórcy Polskiego Teatru Historii do tej pory mieli okazję wystąpić m.in. w telewizji TVP Katowice, TVS oraz TVT.

  zobacz wszystko
 • Radio

  Radio

  wszystkie

  Audycje radiowe, wywiady i rozmowy emitowane w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych dotyczące, nie tylko działalności artystycznej Polskiego Teatru Historii, ale również wiary oraz patriotyzmu. Artyści Polskiego Teatru Historii odwiedzili studia m.in. Radia eM, Radia Piekary i Radia Express.

  zobacz wszystko
 • Prasa

  Prasa

  wszystkie

  Ciekawe artykuły i wywiady, opublikowane w lokalnych i ogólnopolskich prasach, na temat twórczości Polskiego Teatru Historii. Tutaj można się dowiedzieć wielu ciekawostek dotyczących realizacji spektakli. Zachęcamy do lektury - teksty o teatrze ukazały się m.in. w Gościu Niedzielnym, miesięczniku Wiara, Patriotyzm i Sztuka oraz w innych lokalnych gazetach.

  zobacz wszystko
 • Rekomendacje

  Rekomendacje

  wszystkie

  Swojego rodzaju nagrodą za działania Polskiego Teatru Historii są rekomendacje, jakie teatr dostaje po każdym spektaklu od nauczycieli, dyrektorów szkół, proboszczy oraz przedstawicieli instytucji kulturalnych.

  zobacz wszystko
 • Internet

  Internet

  wszystkie

  Internet to najbardziej obszerne źródło informacji również dotyczące działalności Polskiego Teatru Historii. Dziennikarze współpracujący z portalami internetowymi często pojawiają się podczas licznych wydarzeń z udziałem Polskiego Teatru Historii. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi artykułami.

  zobacz wszystko

Partnerzy

Fundacja Stonoga
Opera Śląska
od A do Z
Europa Centralna
Radio Piekary
Galeria GIKiS
Biały Kruk
Wpis
IPN
Rodziny Katyńskie
Stare i Nowe restauracja
Sumanda
Huta Łabędy
ZBM
Węglokokos
Tauron
Red-Note
Clooud
Jezus Team
GCE Mennica
GIKiS
gce-szkolenia
CityFun24