#

Mecenat artystyczny

Polski Teatr Historii serdecznie zaprasza do współpracy przedsiębiorców i partnerów biznesowych chętnych do wsparcia działań kulturalnych teatru oraz inicjatyw społecznych podejmowanych w celu realizacji obranej misji katolicko - patriotycznej i upowszechniania wiedzy, prawdy historycznej oraz pamięci narodowej poprzez sztukę.

Na barkach Właścicieli firm i Założycieli najbardziej prestiżowych, cenionych i światowych marek bardzo często spoczywa obowiązek wychodzenia poza działalność czysto biznesową i zaangażowanie w dobroczynne akcje oraz szlachetne inicjatywy społeczne. Dzięki działaniom na rzecz rozwoju sztuki i pogłębiania wiedzy wśród społeczeństwa dotyczącej historii Polski będziecie Państwo mogli czerpać korzyści z wizerunku Firmy, która chce budować lepszą Polskę, nastawioną na propagowanie edukacji i wartości patriotycznych. Chcemy zaproponować Państwu współpracę przy tworzeniu i współrealizacji naszych autorskich spektakli teatralnych. Każda forma współpracy jest konstruowana według indywidualnych potrzeb naszych Partnerów i jest uzależniona od możliwości organizacyjnych i stopnia zaangażowania w danym projekcie. Umowa mecenatu może zawierać szeroką i różną kombinację proponowanych możliwości promocji i sposobu prezentacji Mecenasa i Jego Firmy. 

W ramach objęcia patronatem spektakli proponujemy szeroką promocję, rozgłos, prestiż oraz wpisanie do zacnego grona Mecenasów Polskiego Teatru Historii.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:

Impresariat: tel. 664 196 136, e-mail: impresariat@polskiteatrhistorii.pl
Dyrektor Artystyczny: e-mail: sdylnicki@polskiteatrhistorii.pl

Partnerzy

Fundacja Stonoga
Opera Śląska
od A do Z
Europa Centralna
Radio Piekary
Galeria GIKiS
Biały Kruk
Wpis
IPN
Rodziny Katyńskie
Stare i Nowe restauracja
Sumanda
Huta Łabędy
ZBM
Węglokokos
Tauron
Red-Note
Clooud
Jezus Team
GCE Mennica
GIKiS
gce-szkolenia
CityFun24